Roletová vrata

Privátní

Jsou kompaktním výrobkem vhodným především do zateplených garáží. Svým konstrukčním řešením umožňují optimální využití vnitřního prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy. Vrata se vyrábějí v požadovaném rozměru a montují převážně zevnitř garáže za otvorem.

Průmyslová

Průmyslová varianta roletových vrat jsou vyrobena z hliníkových lamel ALUKON s krycí výškou 77 mm a tloušťkou 19 mm, vyplněna polyuretanem.
Předností roletových vrat je jejich úprava na míru Vámi požadovanou. Vrata se rolují na ocelovou hřídel v nadpraží za otvorem a jsou poháněna motorem na 400 V nebo 230 V.

Výklopná vrata

Vratové křídlo tvoří jednostěnná profilová výplň z jemného ocelového plechu, ochrana povrchu je zajištěna vypalovacím práškovým nátěrem na bázi polyesterových pryskyřic. Garážová vrata lze dodat standardně v barvě bílé (RAL 9016) nebo za příplatek v jakémkoliv odstínu dle RAL.

Sekční vrata

Kazetová vrata

Vrata jsou vyrobena z tepelně izolovaných sekcí. Kazety tvoří charakteristický vzhled nejen vrat, ale také doplňují architekturu celého domu. Vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě s možností použití široké škály dalších barev. Nabízíme i jejích exklusivní provedení v imitaci tmavého a světlého dubu. Povrchová úprava je zvýrazněna designem struktury dřeva.

Lamelova vrata

Moderní vzhled lamelových vrat se hodí k jakémukoliv typu domu a zdiva. Snadná údržba, spolehlivý provoz a vysoká ochrana proti vloupání jsou dalšími z mnoha výhod tohoto výrobku. Lamelová vrata vyniknou jasnými liniemi a přesnými rozestupy lamel. Standardně jsou dodávána v bílé barvě s možností použití široké škály barev RAL a dále exklusivní provedení imitací tmavého a světlého dřeva.

Drážková vrata

Vrata se středovou drážkou ukazují nové možnosti moderního designu garáží. Užitné vlastnosti tohoto typu zůstávají stejně vynikající jako u osvědčených modelů kazetových a lamelových vrat. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie. Zůstává možnost využití široké škály barevného provedení a povrchová úprava je vždy zdůrazněna designem struktury woodgrain.

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata evropského standardu:
Jsou vyráběna včetně hardware v Evropě a splňují nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu zhotovení. Jsou určena pro průmyslové objekty všech typů a četností provozu. Vynikající izolační vlastnosti, pevnost, kvalita, střízlivý lamelový design, rychlost dodávky a v neposlední řadě výborná cena.

Související dokumenty ke stažení