Rychloběžná vrata

Rychlost

Nejrychlejší vrata světa jsou od firmy EFAFLEX. EFA-STR® jsou kombinací pružného vratového listu vyztuženého profily navíjeného do spirály. Dosahují rychlostí otevírání až 4 m/s.

Energetická efektivita

EFAFLEX nabízí s EFA-SST® celosvětově první rychloběžná vrata se sériově termicky oddělenými izolačními lamelami. Tím se dosahuje podle velikosti vrat až 0,74 W/m2K.

Dlouhá životnost

EFAFLEX rychloběžná vrata jsou koncipována pro velmi časté používání. Konstrukční znaky jako je patentovaná spirálová technika nebo vyvážení zajišťují dlouhou životnost.

Bezpečnost

Se světelnou mříží vrat EFA-TLG® a laserovým skenerem EFA-SCAN® nabízí EFAFLEX dvě celosvětově unikátní a jedinečná bezpečnostní zařizení pro vrata.

Hospodárnost

Rychloběžná vrata od firmy EFAFLEX zvyšují efektivitu každého provozu. Díky vysokým rychlostem otevírání se minimalizují čekací doby před vraty a tím se zrychlují logistické průběhy.

Technologický náskok

Název rychloběžná vrata používala a razila firma EFAFLEX již před více než 40 lety. Díky nepřetržitým vynálezům a vývoji je EFAFLEX již téměř 20 let vedoucím výrobcem rychloběžných vrat.

Global Player

Během krátké doby se firma EFAFLEX vyvinula v globální podnik s celosvětovou sítí. Dnes je vždy zcela ve Vaší blízkosti profesionální kontaktní partner – ve více než 50 zemích, na všech pěti kontinentech.