Předokenní rolety

Pro moderní stavitele je důležitým faktorem i úspora energie. Předokenní rolety se zabudují před okna, čímž se zabrání vzniků tepelných mostů. Toto řešení výrazně snižuje tepelné ztráty, a tedy i náklady na vytápění.

Specifikace:

Rolety jsou vyrobeny z hliníkových případně plastových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Vyznačují se vysokou kvalitou povrchové úpravy a jsou proto nenáročné na svou údržbu. Povrchová úprava je provedena vysoce kvalitním otěruvzdorným a barevně stálým lakem, který chrání roletu před vyblednutím vlivem slunečního záření. Barevná škála jde od atypických barev až po nadstandardní požadavky zákazníka.

Zaomítací provedení

Schránky k omítnutí zaručují optimální tepelnou a zvukovou izolaci. Po omítnutí je roletová schránka ukrytá pod fasádou. Rolety tak lépe chrání před chladem, teplem, hlukem, zvědavými pohledy a tím uspokojí náročné požadavky spotřebitele.

Ovládání

Rolety lze lehce ovládat, v základním provedení popruhovým nebo šňůrovým navijákem. Ke zvýšení pohodlí obsluhy lze rolety vybavit elektromotory s dálkovým ovládáním či použitím časového spínače nebo tepelné automatiky.

Výroba

Předokenní rolety se vyrábějí vždy na míru a podle přání zákazníka. Velikost lamel se volí od mini profilu s krycí výškou 37 mm až po profil s krycí výškou 52 mm.

Fotografie