Markýzy

Specifikace:

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví Vašim náročným požadavkům.

Ovládání:

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz s větší plochou je pohodlné motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné čidlo či clona se světelným nebo časovým spínačem.

Výsuvné markýzy

AZUR s nosným ocelovým profilem.
TRION s nosným trojhranným profilem.

Kazetové markýzy

CASABOX s kastlíkem malých rozměrů.
TENDABOX s moderní konstrukcí.

Korbové markýzy

Pevné markýzy zajistí dokonalý vzhled Vaší prodejny. Jedná se o kombinaci protisluneční clony s vysoce účinnou prostorovou reklamou. Markýzy vyrábíme v mnoha různých tvarech včetně jakýchkoli nápisů nebo znaků. Konstrukce markýzy je vyrobena z eloxované hliníkové slitiny. Jako potah používáme fólie v mnoha barvách určené speciálně na pevné markýzy. Pod markýzy v prosvětlitelném provedení stačí umístit i malý zdroj světla a ve tmě Vám bude sloužit i jako světelná reklama.