Pohony vjezdových bran, garážových a průmyslových vrat

Pohony vjezdových bran

BlueBus – nová technologie
Způsob připojení BlueBus je progresivní technologie, která činí elektrické zapojování automatických bránových systémů revolučnějším, radikálně snižuje pracnost a zkracuje pracovní čas při připojování doplňků k základní řídící jednotce. Vytváří tak z produktů NICE maximálně kompaktní celky.

Pohony garážových vrat

NICE – garážové pohony
Všechny pohony jsou dodávány s motory na stejnosměrném napětí 24 V s tichým chodem a pevnou vodící dráhou. Do standardní výbavy též patří zabudovaný bezpečnostní systém, funkce pomalého rozjezdu a dojezdu, orientační osvětlení. Přesné nastavení otevření a zavření vrat zabezpečuje systém koncových spínačů. Pohony je možné dodávat s dálkovým ovládáním, případně i ovládáním místním – tlačítko, klíčový spínač, kódovací klávesnice.

Pohony průmyslových vrat

MFZ
Nové průmyslové motory MFZ patří mezi absolutní špičku v nabídce pohonů pro sekční průmyslová vrata. Pro naše zákazníky máme připravenou nejen verzi s řídící jednotkou AS 100, která je v provedení tzv. „mrtvý muž“, ale i velmi dobře vybavenou verzi s řídící jednotkou CS 300, která poskytuje veškerý komfort.

Související dokumenty ke stažení